Televize IPTV – moderní způsob sledování televize s přídavnými službami

Nabízíme vám moderní způsob sledování televize s přidanými službami. Televize IPTV umožňuje kromě normálního sledování pořadů také jejich zpětné shlédnutí – např. až na 7 dní. Kromě toho máte možnost libovolný pořad nahrát  – až do celkové délky 120 hodin. Největší výhodou je však nosit si svoji programovou nabídku s sebou – na dovolenou, na cesty a kamkoliv, kde je připojení k internetu. Sledovat můžete po celé Evropské unii!

základní nabídka

Základní nabídku tvoří balíček Start, který obsahuje více jak 75 nejsledovanějších programů. Jeho cena je závislá na službě internetu, se kterým je využívána.

prémiové balíčky

K základní nabídce je možné přikoupit některý z premiových balíčků či služeb. Programová skladba balíčků je pevně určena, kromě balíčku Mých 7, kde si můžete každý měsíc programy obměnit.

Jak si mohu IPTV aktivovat?

Abyste mohli IPTV od nás využívat, musíte mít s naší společností uzavřenou smlouvu pro připojení k internetu. Pokud již internet od nás využíváte, stačí se zaregistrovat zdarma na portálu sledovanitv.cz. Po úspěšné registraci vám na webové stránce portálu začne televize „hrát“ a máte až 14 dní na její vyzkoušení zdarma.

na čem lze IPTV sledovat?

Nejjednodušší je televizi IPTV sledovat na tzv. chytrém televizoru. Za chytré televizory označujeme moderní televizní přístroje, vybavené možností instalovat aplikace z internetu. Jednou z takových aplikací je pak přehrávač televizních programů.

Službu provozuje společnost Sledovanitv.cz s.r.o., U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno.