Nabídka zaměstnání

SoftControl NET - Váš místní poskytovatel telekomunikačních služeb

Hledáme servisního technika

Pokud chcete zajímavou práci s působností v ústeckém kraji, v příjemném kolektivu, poznávat nové technologie a nové lidi – je to práce pro vás.
Náplň práce: montáž bezdrátových zařízení, jejich opravy a servis, montáž metalických i optických kabelových rozvodů, servis a opravy těchto zařízení. Praxe v oboru není nutná, zaškolení provedeme v praxi pod odborným dohledem.

Jestliže se o tuto pracovní pozici zajímáte, pošlete stručný životopis na adesu janda@softcontrol.cz. Následně Vás budeme kontaktovat kvůli případné osobní schůzce.

Požadujeme:

svědomitost při práci

spolehlivost, loajalitu

ochotu učit se novým věcem

řidičský průkaz s oprávněním „B“

dokončené základní vzdělání, věk v rozmezí cca 20-40 let

Nabízíme:

zajímavou práci v příjemném kolektivu

odborné zaškolení

možnost dalšího profesního růstu

zaměstnanecké výhody

plat v rozmezí 18-30 tis. Kč, v závislosti na výsledcích práce, zkušenostech a dovednostech