Televize

SoftControl NET - Váš místní poskytovatel telekomunikačních služeb

Již od roku 2014 poskytujeme v naší síti IPTV!

IPTV služba SledovaniTV.cz jako jedna z prvních nabídla možnost legálního sledování televizních pořadů v parnerských sítích, a to i v  bezdrátových.
V současné době má největší podíl na českém trhu v oblasti poskytovatelů obsahu IPTV.

Služba SledovaniTV.cz se stala velmi oblíbeným zdrojem signálu u velké spousty operátorů, jelikož jako jedna z prvních v České republice přinesla dlouho očekávanou možnost legálně sledovat televizi i na počítači, tabletu či mobilním telefonu. Pokud máte doma chytrou televizi SmartTV značek LG, Panasonic nebo Samsung, můžete tuto službu začít využívat ihned bez dodatečného set-top boxu, stejně tak jako na počítači, tabletu nebo telefonu.

Základní nabídka Premiové balíčky

Jak službu aktivovat?

Službu provozuje společnost Sledovanitv.cz s.r.o., U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno. Zaregistrujte se na webu SledovaniTV.cz. Při registraci použijte stejné údaje, které jste uvedli do smlouvy o připojení, usnadníte tím identifikaci při dalším zpracování. Registraci je nutno provádět z naší sítě. Po úspěšné registraci nám přijde informační e-mail. Po obdržení tohoto e-mailu vám nastavíme programové balíčky, které jste si předtím objednali, případně vás kontaktujeme s dotazem, jaké balíčky chcete nastavit. Podmínkou pro využití služeb Sledovanitv.cz je aktivní smlouva o připojení k internetu, uzavřená s naší společností.
V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte, např. pomocí následujícího formuláře:

chytrá televize (smart TV)


Podporujeme chytré televize značek Samsug, Panasonic nebo LG. Televize má vždy konektor ethernet RJ-45, pomocí kterého ji připojíte ke svému wi-fi routeru nebo přímo k anténě či do internetové zásuvky. Většina chytrých televizí má také zabudovaný wi-fi adaptér, pomocí kterého ji lze rovněž připojit k internetu. Tento způsob připojení však důrazně nedoporučujeme používat. Wi-fi je většinou nejslabší část přijímacího řetězce s vysokou pravděpodobností zarušení a tím že televizi připojíte kabelem se vyhnete mnoha problémům.

set-top box Android II


Pomocí boxu sledovaniTV.cz lze naši televizi sledovat na jakémkoliv televizním přijímači, který má vstup HDMI (všechny v současnosti prodávané televize). K boxu je dodáván dálkový ovladač. Lze k němu rovněž připojit klávesnici a myš a ve spojení s televizí jej lze využít k prohlížení internetu, hraní her a využívání nejrůznějších aplikací, které se dají do boxu nainstalovat z internetu. Box má operační systém Android. Je vybaven wifi adaptérem pro bezdrátové připojení k Vašemu wifi routeru. Také zde důrazně doporučujeme použít kabelové připojení, kvůli možnému rušení ze sousedních zdrojů.

PC


Naši televizi lze také sledovat na počítači s MS Windows, Linux a Mac OS. Není třeba instalovat žádné přídavné programy, prostě použijte svůj oblíbený internetový prohlížeč a připojte se k serveru sledovanitv.cz. Pro přihlášení je třeba zadata svůj e-mail použitý při registraci a heslo.

tablet nebo chytrý telefon (smartphone)


Pro příjem sledovaniTV.cz lze také využít tablet nebo smartphone s OS Android nebo IOS. Stáhněte si z Google play nebo z App store aplikaci SledovaniTV a přihlašte se e-mailem a heslem zvoleným při registraci.